GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiNowa oferta szkoleniowa na 2015 rok!

Nowa oferta szkoleniowa na 2015 rok!


Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity
13Jan

W 2015 roku proponujemy szereg nowych, innowacyjnych szkoleń. W naszej nowej ofercie szkoleniowej znajdziecie m.in. branżowy kurs Excel dla pracowników medycyny, szkolenia z analizy danych, pozycjonowania stron www oraz kursy przygotowujące do prowadzenia prezentacji biznesowych z wykorzystaniem programu PowerPoint i Prezei. Zobacz szczegóły.

Kursy Excel

Excel dla medycyny i farmacjiExcel w analizie statystycznie dla medycyny i farmacji

Pracowników działów medycznych i firm współpracujących z ochroną zdrowia, analityków medycznych, lekarzy oraz farmaceutów zapraszamy na branżowe szkolenie Excel w analizie statystycznie dla medycyny i farmacji. 

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak generować raporty, tworzyć wykresy, korzystać z dodatku Analysis Toolpak czy stosować narzędzia statystyki opisowej i matematycznej w Excel. 

O szkoleniu więcej dowiesz się TUTAJ

 

Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Import, analiza, raportowanie

Osoby chcące skutecznie pracować w programach MS Office zapraszamy na kurs Łączenie tabel w kontekście analizy danych biznesowych.

Jego uczestnicy dowiedząc się m.in. jak efektywnie przetwarzać dane, analizowac je i raportowac o nich. Kursanci zostaną zapoznani również z narzędziami takimi jak: tabele przestawne czy formularze. 

Więcej o kursie znajdziesz TUTAJ

Kursy PowerPoint i Prezi

Prezentacja biznesowaPrezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi z uwzględnieniem trendów w tworzeniu prezentacji multimedialnych

Jeżeli chcesz wiedzieć jak tworzyć profesjonalne prezentacje i korzystać z zaawansowanych narzędzi programów do tworzenia prezentacji zapraszamy na innowacyjne szkolenie Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi z uwzględnieniem trendów w tworzeniu prezentacji multimedialnych.

Szczegóły szkolenia znajdziesz TUTAJ

Tworzenie prezentacji w PreziTworzenie prezentacji w Prezi

Zainteresowanych tworzeniem nietypowych i oryginalnych prezentacji zapraszamy na jednodniowy praktyczny kurs Tworzenie prezentacji w Prezi.

Jego uczestnicy poznają metody tworzenia własnych prezentacji za pomocą PREZI, dowiedzą się jak opracować własne szablony prezentacji oraz wzbogacić je o elementy graficzne i audiowizualne, a także poznają techniki skutecznego przedstawiania prezentacji. 

Zainteresowanych zapraszamy TUTAJ – gdzie poznają szczegółowy program szkolenia. 

Kursy SEO

Pozycjonowanie wwwE-marketing pod kątem SEO. Pozycjonowanie stron internetowych

Webmasterów, pracowników działów marketingu oraz osoby, które chcą samodzielnie zajmować się pozycjonowaniem swojej strony www zapraszamy na kurs E-marketing pod kątem SEO. Pozycjonowanie stron internetowych.

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się z optymalizacją tekstów marketingowych i reklamowych pod wyszukiwarki, dowiedzą się jak określać konkurencyjność słów kluczowych, a także prowadzić kampanie w mediach społecznościach.

Szczegóły szkolenia dostępne TUTAJ

Kursy SQL

Podstawy języka T-SQLkurs Podstawy języka T-SQL

Tych z Was pracują z dużą ilością danych, w swojej codzienniej pracy zajmują się analizowaniem danych i raportowaniem, a także programowaniem zapraszmy na kurs Podstawy języka T-SQL.

Po 16 - to godzinnym kursie jego uczestnicy będą znali podstawy języka T-SQL, a także zapoznaja się z budową tabel, tworzeniem baz danych i ich analizą oraz z praktycznym zastsowaniem narzędzi języka SQL. 

Szczegóły kursu poznasz TUTAJ

Kursy Wyjść Ponad Program: MS Office + umiejętności miękkie 

szkolenie perfekcyjna asystentka.jpgWizerunek w biznesie - jak zbudować profesjonalny image w pracy

Profesjonalny wizerunek oraz perfekcyjna znajomość programów MS Office to podstawy kompetentnego pracownika. Zapraszamy na 16 -to godzinny kurs Wizerunek w biznesie- jak zbudować profesjonalny image w pracy.

Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się m.in z zagadnieniami związanymi z zarządzaniem i planowaniem czasu, komunikacją interpersonalną, savoir vivre w biznesie oraz narzędziami przydatnymi w pracy z programami Excel, Word oraz PowerPoint.

Zainteresowanych zapraszamy do poznania szczegółów szkolenia TUTAJ

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl