GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiZapraszamy na nowe szkolenia w Cognity

Zapraszamy na nowe szkolenia w Cognity


Kategoria: Rozwijamy się
5Sep

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nowych szkoleń branżowych z programu MS Excel, języka VBA w Excelu oraz szkoleń z zakresu prawa IT. 

 

kurs Excel dla HR

 

Kurs Excel dla HR i działów personalnych z elementami controllingu personalnego i mierników efektywności w HR

Jeżeli chcesz wiedzieć jak skutecznie i efektywnie wykorzystywać funkcję programu MS Excel w codziennej pracy działu personalnego i mierników efektywności w HR.

Uczestnicy na szkoleniu dowiedzą się m.in. jak: prawidłowo sformatować arkusz w celu wykorzystania go do profesjonalnej prezentacji danych, posługiwać się metodologią kalkulacji kosztów pracy z użyciem MS Excel oraz analizować dane dotyczące absencji chorobowej, kosztów zatrudnienia, kosztów rekrutacji, wynagrodzeń, analizować mierniki z zakresu działu personalnego z użyciem MS Excel. 

Więcej informacji o szkoleniu TUTAJ.

 

szkolenie excel w logistyce.jpg

 

Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży

Specjalistów i pracowników działów: logistyki, sprzedaży czy handlu zapraszamy na kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, na którym poznają praktyczne rozwiązania możliwe do zastosowania w programie MS Excel w ww. działach.

Na kursie uczestnicy zapoznają się min. z tworzeniem modelu kalkulacji kosztów, cen i zysku, praca z wieloma skoroszytami i arkuszami oraz tabelami przestawnymi w MS Excel, możliwościami klasyfikowania towary/kontrahentów wg. metod ABC i XYZ.

Więcej informacji o szkoleniu TUTAJ.

 

Kurs Prawo własności intelektualnej w IT

 

Kurs Prawo własności intelektualnej w IT

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak chronić i komercjalizować programy komputerowe, organizować projekty IT jednocześnie dbając o bezpieczeństwo prawne, a także tworzyć umowy, zlecać, kontrolować i oceniać usługi prawne w zakresie rynku IT.  

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane prawem IT oraz komercjalizacją, szczególnie pracowników działów prawnych, inżynierów i projektantów, programistów oraz pracowników działów IT. 

Więcej informacji o szkoleniu TUTAJ.

 

kurs VBA

Kurs Automatyzacja współpracy z bazami danych w Excelu z zastosowaniem języka VBA

Jeżeli w codziennej pracy wykorzystujesz język VBA w Excelu, wiesz jak programować w języku VBA, a ponadto używasz języka VBA w interakcjach z Excelem z bazami danych zapraszamy na kurs Automatyzacja współpracy z bazami danych w Excelu z zastosowaniem języka VBA.

Na kursie dowiesz się m.in. jak używać narzędzi MS Query, importować i eksportować pliki XML, tworzyć zapytania w języku SQL dotyczące łączenia i sortowania tabel, a także w jaki sposób wykorzystywać język VBA do komunikowania się z bazami danych.

Więcej informacji o szkoleniu TUTAJ.

 

Ochrona Danych Osobowych w firmie Cognity

Kurs Ochrona Danych Osobowych - Obowiązki Przetwarzających Dane Osobowe w Firmie

Osoby odpowiedzialne za nadzór nad przestrzeganiem przepisów zawartych w ustawie o ochronie danych osobowych zapraszamy na kurs Ochrona Danych Osobowych - Obowiązki Przetwarzających Dane Osobowe w Firmie.

Uczestnicy kursu po jego zakończeniu będą znali podstawowe wymogi stawiane przez ustawę, a także dowiedzą się jak rozwiązywać podstawowe problemy związane z gromadzeniem i przetwarzaniem danych osobowych.

Więcej o informacji o szkoleniu TUTAJ.

 

Szkolenia te realizujemy również w formie szkoleń zamkniętych oraz konsultacji indywidualnych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

 

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl  

 

Nasze szkolenia realizujemy również w języku angielskim - SZCZEGÓŁY.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl